Lyžování v Chile

Lyžování v Chile

Lyžování v Chile

93 - denní zájezd | Chile

Hotel Puerta del Sol ****, Chile-Valle Nevado

jeden z nejhezčích hotelů v chilském horském středisku Valle Nevado leží pouhých 50 metrů od sjezdové trati.,

Vybavení

klienti hotelu mohou využívat restauraci, bary, hospodu, venkovní vyhřívaný bazén, saunu, fitness, diskotéku, internet, obchod se suvenýry, atd.,

Vybavení pokojů

klimatizace, koupelna, WC, televize se satelitním přijímačem, rádio, telefon, vysoušeč vlasů,

(TourOperátor: ESO travel a.s.)

Ubytování: hotel ****

Stravování: polopenze

Doprava: letecky

Termíny a ceny

15.06.2021 0:00:00 93 dní PH 81 990 Kč objednej »

Cena zahrnuje

Cena nezahrnuje

Program zájezdu

1. den: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Santiaga de Chile.
2. den: SANTIAGO DE CHILE - VALLE NEVADO: Přílet do Santiaga de Chile. Transfer do hotelu v lyžařském středisku Valle Nevado. Nocleh.
3. - 8. den: VALLE NEVADO: Snídaně. Volný program, možnost lyžování, nabídka fakultativních výletů. Nocleh ve Valle Nevado.
9. den: VALLE NEVADO - SANTIAGO DE CHILE: Snídaně. Transfer do Santiaga de Chile. Nocleh.
10. den: SANTIAGO DE CHILE - PRAHA: Snídaně. Transfer z hotelu na letiště v San tiagu de Chile, odlet ze Santiaga de Chile do Prahy.
11. - 93. den: PŘÍLET DO PRAHY:

Fotogalerie

Foto - Lyžování v Chile, Hotel Puerta del Sol ****, Chile-Valle Nevado Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile Foto - Lyžování v Chile, Hotel Puerta del Sol ****, Chile-Valle Nevado Foto - Lyžování v Chile, Hotel Puerta del Sol ****, Chile-Valle Nevado Foto - Lyžování v Chile, Hotel Puerta del Sol ****, Chile-Valle Nevado